PRESS NEWS

Wexo na CryptonCon 2023 oznámi termín vstupu na burzu

TOKEN WEXO
Wexo na CryptonCon 2023 oznámi termín vstupu na burzu

TOP příspěvky

Prestížny audítor zaradil WEXO medzi TOP10% projektov
WEXO

Prestížny audítor zaradil WEXO medzi TOP10% projektov

Vstup na centralizovanú burzu je spolu s výborným výsledkom auditu a 8. miestom spomedzi platobných projektov, skve...

Čtěte více
Wexo Points: Nájdite miesta, kde sa dá platiť Bitcoinom (App Update)
BITCOIN (BTC) CRYPTOCURRENCY WEXO

Wexo Points: Nájdite miesta, kde sa dá platiť Bitcoinom (App Up...

Vyhľadajte vo Vašom okolí podnikateľov, ktorí akceptujú platbu Bitcoinom

Čtěte více
Wexo Meetup Košice už 29. júna (pozvánka)
WEXO

Wexo Meetup Košice už 29. júna (pozvánka)

Sobota plná noviniek a inovácii tentokrát v metropole východu!

Čtěte více

Blížiaci sa termín vstupu na burzu s WEXO Tokenom je naplánovaný na záver tohto roka. Presný termín populárna platforma slovensko-českého tímu oznámi na medzinárodnej konferencii CryptonCon 2023, ktorá sa koná 30.9 - 1.10. v hoteli Sitno. WEXO Token, ktorý je aktuálne v pre-sale fáze dostupný za výhodnejšiu cenu priamo v aplikácii, bude zalistovaný na burzu pri cene 0,25 € za token ešte tento rok.

„Vstup na burzu je pre Wexo odrazový mostík, vďaka ktorému sa predstavíme celému svetu, investorom a viac ako 420 miliónom používateľom kryptomien. Ukážeme im, že sa na Slovensku, po vzore dnes už technologických gigantov, rodia kvalitné projekty, z ktorých sa stávajú miliardové spoločnosti,“ povedal CEO a spoluzakladateľ Wexo Milan Božik.

Wexo ponúkne podnikateľom kryptoterminál

Na konferencii CryptonCon 2023 sa stretnú podnikatelia a fanúšikovia kryptomien a inovatívnych technológii zo Slovenska i zahraničia. Wexo okrem oznámenia zalistovania WEXO Tokenu predstaví na konferencii nové funkcie nielen pre bežných používateľov, ale aj pre podnikateľov.

Služby pre korporátnych klientov i malých živnostníkov sú pre Wexo dôležitým segmentom na trhu. Na CryptonCon 2023 bude predstavená nová aplikácia Wexo Business s komplexnými funkciami pre firmy a kryptoterminálom wPOS na akceptáciu platieb kryptomenami v prevádzkach a obchodoch.

„Budovanie platobných systémov pre financie budúcnosti je našou dlhodobou víziou. Podnikateľskému sektoru dáme do rúk jednoduchú možnosť, ako využívať kryptomeny v ich biznise, nielen na akceptáciu platieb, ale napríklad aj na marketing, vďaka čomu výrazne prispejeme k adopcii kryptomien vo svete,“ uviedol Chief Product Officer Wexo Martin Kuchár.

Predaj Bitcoinu, eurové vklady aj výbery v aplikácii Wexo

Bežní používatelia sa môžu tešiť na veľkú inováciu v aplikácii Wexo v podobe EURO peňaženky. Nová funkcia umožňuje eurové vklady aj výbery a využívanie obojsmernej CRYPTO/EURO zmenárne.

 „Integrácia eura do našej platformy je naplnením nášho cieľa o prepojení kryptosveta so svetom štandardných financií. Na trh zároveň už čoskoro uvedieme aj Wexo platobnú kartu, ktorá bude čerešničkou zóny štandardných financií v našej platforme,“ uviedol Chief Visionary Officer a spoluzakladateľ Wexo Peter Mariš.

Wexo púta pozornosť investorov

Po úspešných spoluprácach napríklad s raperom Majkom Spiritom, vrchovolovým športovcom Attilom Véghom, nadáciou Appa a prvým charitatívnym NFT, platforma Wexo na CryptonCon 2023 oznámi nové partnerstvá a spolupráce s nadnárodnými spoločnosťami aj zahraničnými firmami.

„Wexo je pre nás jednorožcom, ktorý patrí medzi top kryptoprojekty na trhu, pretože umožňuje ľuďom a na druhej strane podnikateľom, kryptomeny používať denno-denne v ich bežnom živote. Toto je hlavný dôvod prečo Wexo púta pozornosť investorov, ktorí si uvedomujú potenciál nárastu hodnoty našej platformy,“ vysvetlil Chief Sales Officer Wexo Juraj Farkaš.

Používajte kryptomeny ako bežné peniaze

Platforma Wexo, ktorá prepája kryptomeny so svetom klasických financií, je známa aj v zahraničí. Pozná ju už 200 tisíc používateľov z celého sveta, ktorí oceňujú jej jednoduchosť a kľúčové funkcie. Okrem okolitých krajín je Wexo populárne napríklad aj v Brazílii či Indii.

„V uplynulom roku Wexo výrazne zmodernizovalo aplikáciu. V prívetivom a pre používateľa jednoduchom dizajne, sa tak skĺbili aj pokročilé funkcie. Integrácia Lightning Network na okamžité platby Bitcoinom a spustenie vlastného uzlu Lightning siete sú len niektoré z nedávnych vylepšení,“ konkretizoval Chief Operating Officer Wexo Tomáš Jacko.

Wexo okrem bezpečného nákupu kryptomien platobnou kartou, cez Apple Pay/Google Pay alebo prevodom z bankového účtu, ponúka aj praktickú zmenáreň a rýchle a jednoduché posielanie transakcií, napríklad aj na telefónne číslo. Nadštandardnými funkciami, ktoré v iných krypto aplikáciách nenájdete, sú napríklad trvalé príkazy, odosielanie hromadných platieb pre viacerých adresátov či výpis transakcií.

Aplikáciu WEXO si môžu zadarmo stiahnuť používatelia smartfónov so systémom Android a iOS.