PRESS NEWS

Vitajte v roku 2024: Čaká nás skvelý rok plný inovácií a rastu

BITCOIN (BTC) BLOCKCHAIN COINMARKETCAP LIGHTNING NETWORK WEXO
Vitajte v roku 2024: Čaká nás skvelý rok plný inovácií a rastu

TOP příspěvky

Prestížny audítor zaradil WEXO medzi TOP10% projektov
WEXO

Prestížny audítor zaradil WEXO medzi TOP10% projektov

Vstup na centralizovanú burzu je spolu s výborným výsledkom auditu a 8. miestom spomedzi platobných projektov, skve...

Čtěte více
Wexo Points: Nájdite miesta, kde sa dá platiť Bitcoinom (App Update)
BITCOIN (BTC) CRYPTOCURRENCY WEXO

Wexo Points: Nájdite miesta, kde sa dá platiť Bitcoinom (App Up...

Vyhľadajte vo Vašom okolí podnikateľov, ktorí akceptujú platbu Bitcoinom

Čtěte více
Wexo Meetup Košice už 29. júna (pozvánka)
WEXO

Wexo Meetup Košice už 29. júna (pozvánka)

Sobota plná noviniek a inovácii tentokrát v metropole východu!

Čtěte více

Na prelome rokov Vám chcem zaželať do roka 2024 len to najlepšie. Tento čas je ideálny na bilancovanie, preto by som za Wexo rád zhrnul uplynulých dvanásť mesiacov. Máme za sebou veľmi úspešný rok. Wexo sme tento rok posunuli na úplne nový level a ako človek, ktorý sa kryptu venuje 10 rokov Vám úprimne vravím, že mám z toho zimomriavky.

A zhrniem aj prečo:

Teším sa, že sa nám podarilo spustiť nové atraktívne funkcie a služby. Za najväčšie highlighty považujem predovšetkým EURO peňaženku (eurové vklady, výbery a crypto-fiat zmenáreň). Fiat on-ramp je veľkou výzvou pre každý krypto projekt. Na tejto funkcionalite sme pracovali intenzívne niekoľko mesiacov a zdolaním tohto míľnika sme dokázali, že patríme k špičke na trhu, čo si dnes pochvaľujú bežní používatelia, no všímajú si to čoraz viac aj veľkí investori.

Veľkým krokom na ceste k adopcii Bitcoinu, ale aj pre nás ako platformu, bolo aj spustenie vlastného Lightning nodu a procesovanie okamžitých bitcoinových transakcií za centové náklady vrámci Bitcoin Lightning peňaženky.

Integrácia tejto technológie do nášho ekosystému nám otvorila aj cestu k podnikateľom, ktorým vieme vďaka tomu ponúknuť prepracovaný kryptoterminál a ďalšie bezkonkurenčné služby s tým súvisiace. Onboarding podnikateľov do kryptosveta a samostatná aplikácia pre firmy Wexo Business nám umožní budovať platobné systémy pre financie budúcnosti. Máme v tomto smere obrovský náskok voči akejkoľvek svetovej konkurencii a tento smer považujeme za cestu, ktorá nám prinesie milióny používateľov pre našu platformu.

Fakt, že sme vypredali celý presale a pre veľký záujem ešte pridali niečo z rezerv, je mimoriadna správa a nestáva sa bežne, že sa to podobným projektom v takomto rozsahu podarí.

Vstupom na burzu začala pre Wexo nová éra. Úspešné zalistovanie a štart na prvej burze nás milo prekvapil. Môžem Vám prezradiť, že už v týchto dňoch, napriek sviatkom, s tímom pracujeme na zalistovaní WEXO Tokenu na ďalšie burzy.

Vyzdvihnúť chcem aj našich developerov, ktorých kvalitu podčiarkuje fakt, že sme umožnili jednoduchý nákup z aplikácie Wexo priamo na decentralizovanej burze Uniswap. A nielen zámenou za Ethereum (ETH), ale aj pri platbe kartou, čo je medzi kryptoappkami doslova rarita. Aktuálne sa táto funkcia týka iba WEXO Tokenu, ale otvorilo nám to do budúcnosti nové možnosti, vďaka ktorým budeme napríklad môcť aj menším a začínajúcim projektom ponúknuť zalistovanie na našej platforme.

Rok 2024 bude pre Wexo prelomový. Spoločne s Wexo Resellermi budeme rozširovať sieť akceptačných miest a onboardovať stovky až tisícky malých a stredných podnikateľov. Našim cieľom je vybudovať obrovskú infraštruktúru, nielen na Slovensku ale aj v zahraničí, aby majiteľ kryptomien mohol za akékoľvek svoje potreby zaplatiť Bitcoinom. V nadväznosti na to spustíme aj Bitcoin Cashback - unikátny spôsob ako získavať Bitcoin zadarmo pri každom nákupe. Atraktívna služba Bitcoin Cashback nám prinesie státisíce nových používateľov, ktorých prepojíme s podnikateľmi, našimi Crypto Partnermi.

Marketingové nástroje, ktoré dáme podnikateľom do rúk a nových zákazníkov, ktorých k nim prinesieme, bude zvyšovať ich profit. A samozrejme aj profit celej platformy. Tento robustný ekosystém a fakt, že všetky transakcie sa budú „točiť“ u nás, bude mať v nasledujúcich rokoch za následok exponenciálny rast zisku platformy a teda aj podielov Wexo Share.

Nasledujúce obdobie nám dokonale hrá do kariet. Nielen z pohľadu už dostupných služieb, alebo funkcií, ktoré čoskoro spustíme. Blížiaci sa bullrun, spustenie kryptomenových ETF a očakávaný rast na kryptotrhu či zvyšovanie rezerv bánk uložených v kryptomenách len znásobuje potenciál, ktorý Wexo spoločne s Vami využije v maximálnej miere.

V rukáve máme ešte jednu dôležitú kartu. Tentokrát hovorím ale o ozajstnej platobnej Wexo karte, ktorá fiat zóne vo Wexo dodá ten správny náboj. Tešiť sa môžete aj ďalšie nové služby zvyšujúce váš profit, ako je napríklad liquidity providing. Už teraz sa nevieme dočkať, kedy Vám detailnejšie opíšeme roadmapu pre nasledujúce mesiace.

Na svetovej kryptomape budeme svietiť čoraz výraznejšie. Preto priatelia, prosím Vás, pripútajte sa. V roku 2024 to bude jazda, akú ste nezažili.

Prajem Vám za celý tím Wexo úspešný nový rok 2024!

Ešte raz ďakujeme za spoluprácu a Vašu dôveru. Uvidíme sa na našich eventoch v januári v Košiciach a v Brne. Martin Kuchár - Chief Product Officer