PRESS NEWS

Nová aplikácia WEXO. Stiahni si ju pre iPhone aj pre Android

BITCOIN (BTC) CRYPTOCURRENCY ADDRESS WALLET TOKEN
Nová aplikácia WEXO. Stiahni si ju pre iPhone aj pre Android

TOP příspěvky

WEXO na konferencii o kryptomenách v srdci Slovenska predstavilo novú aplikáciu
COLD STORAGE/COLD WALLET CRYPTOCURRENCY CRYPTOCURRENCY ADDRESS PAPER WALLET WALLET SOFTWARE WALLET TOKEN

WEXO na konferencii o kryptomenách v srdci Slovenska predstavil...

Na konferencii pre odborníkov, fanúšikov kryptomien aj pre širokú verejnosť, ktorá sa zaujíma o kryptoaktíva, preds...

Čtěte více
Satoshi Nakamoto: Záhadný otec bitcoinu
1 SATOSHI (0.00000001 BTC) DECENTRALIZATION GENESIS BLOCK SATOSHI NAKAMOTO

Satoshi Nakamoto: Záhadný otec bitcoinu

Svet dodnes nepozná pravú identitu tvorcu bitcoinu. Kto v skutočnosti stojí za revolučnou technológiou blockchain?...

Čtěte více
NFT - Najvzrušujúcejšia novinka v kryptomenách
DIGITAL ART NFT

NFT - Najvzrušujúcejšia novinka v kryptomenách

Nezameniteľné tokeny, alebo NFT, zažívajú v roku 2021 absolútny boom. Viete, čo to NFT vlastne sú a prečo majú niek...

Čtěte více

Naša nová aplikácia na kryptomeny je už dostupná. Vyskúšaj jednoduchú cestu do sveta kryptomien priamo zo svojho smartfónu.

Krypto pre teba a pre tvojich kamošov

Spravuj svoje kryptomeny pomocou výkonnej a ľahko použiteľnej platformy WEXO. Bitcoiny a kryptomeny nakupuj kartou. Okamžite zamieňaj jednu kryptomenu za druhú. Pripoj sa k našej komunite, zarábaj kryptomeny a plať nižšie poplatky s naším vernostným programom.

HLAVNÉ VLASTNOSTI APLIKÁCIE WEXO

• Odosielanie, prijímanie a bezpečné ukladanie kryptomien
• Vstavaná zmenáreň
• Grafy v reálnom čase
• Jednoduchá správa portfólia
• Nákup bitcoinov a najlepších kryptomien
• Zabezpečenie vďaka skenovaniu tváre alebo odtlačkov prstov
• Odosielanie kryptomien bez nutnosti poznať adresu prijímateľa
• Výber sietí a rôznych blockchainov pri realizácii transakcií
• Uloženie kontaktov a adries ich peňaženiek.
• Generovanie platby s vopred vyplnenými údajmi

Aplikácia WEXO 2.0 s príznačným podtitulom „Krypto pre teba a pre tvojich kamošov“ má nové intuitívne rozhranie, vďaka čomu si prácu s kryptomenami osvoja aj menej skúsení používatelia. Stiahni si ju pre pre iPhone alebo pre Android.

Vynovená aplikácia prináša okrem bežných možností štandardných peňaženiek na kryptomeny viaceré novinky a praktické funkcie. Podrobné sledovanie trhu kryptomien dovoľuje používateľovi vďaka aplikácii WEXO jednoducho spravovať svoje portfólio, kúpiť bitcoiny a iné kryptomeny platobnou kartou a na obchodovanie a zamieňanie kryptomien medzi sebou navzájom využiť aj vstavanú zmenáreň na kryptomeny.

Jednou z kľúčových noviniek je posielanie kryptomien prostredníctvom telefónneho čísla bez nutnosti poznať kryptomenovú adresu. Často používané adresy či kontakty si môžu používatelia uložiť do novej aplikácie. Aplikácia na kryptomeny WEXO dokáže v novej verzii generovať platby s vopred vyplnenými platobnými údajmi prostredníctvom QR kódu.

„Nová aplikácia je bránou do celého nášho ekosystému WEXO. Používateľ získa nielen peňaženku na kryptomeny nabitú funkciami, ale aj prístup k pohodlnému nákupu kryptomien a vstavanej kryptomenovej zmenárni. A to všetko v novom prepracovanom dizajne,“ uviedol spoluzakladateľ platformy WEXO Milan Božik.

Do novej aplikácie pribudli ďalšie najlepšie kryptomeny (Solana, Polkadot a Avalanche), a každý mesiac budú pribúdať ďalšie podporované kryptomeny. Aké kryptomeny to budú, rozhodnú aj samotní používatelia.

V pozadí aplikácie funguje nový systém. Spracovanie transakcií tak bude rýchlejšie a spoľahlivejšie ako v prvej verzii. „Pracovali sme nielen na vizuálnej stránke aplikácie. Na pozadí sa urobilo množstvo zmien, pre používateľa neviditeľných, ktoré však ocení pri spoľahlivom spracovaní svojich transakcií,“ dodal Milan Božik.

Kúp si WEXO TOKEN v aplikácii a profituj

Priamo v aplikácii WEXO je možné pohodlne v predpredaji pred zalistovaním na burzu zakúpiť WEXO TOKEN za zvýhodnenú cenu 0,125 € (listovacia cena bude 0,25 €), ktorý otvára jeho majiteľovi okrem rastúcej trhovej hodnoty možnosti zarábania vďaka stakingu, generovania zisku v dividendových pooloch či získať nižšie poplatky za vybrané služby v rámci programu Loyalty. Vďaka nemu budú môcť na základe svojej aktivity získať rôzne výhody či zľavy. Avizovaný program Loyalty spustíme v 3. kvartáli tohto roka spolu s ďalšími novinkami.